EDEN PRO LUXURY LINE 12 elementów

Zestaw naczyń, który zrewolucjonizuje Twoją kuchnię.

OFERTA PONIŻEJ KOSZTÓW

419 ZŁ Zamiast 839 ZŁ

Zniżka 75% + OFERTA WSZYSTKIEGO CZASU

⚠️ UWAGA: BRAK W MAGAZYNIE ⚠️

Ten produkt cieszy się obecnie dużym zainteresowaniem.
Polecamy zamówić jak najszybciej, aby zarezerwować ostatnie sztuki!

Dostępnych sztuk: 21

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAMÓWIENIA

ZAMÓW TERAZ -75% ZNIŻKI

Czy wiesz, że przyczyną numer jeden zepsucia smaku potraw są źle ugotowane składniki?
Z powodu złej dystrybucji ciepła wewnątrz garnka/ patelni i niskiej jakości materiałów, nawet najświeższe składniki z supermarketu mogą zostać zrujnowane w swoim smaku, a zwłaszcza w swoich właściwościach odżywczych.

Ale nie martw się, jest na to rozwiązanie!

Zestaw naczyń Luxury od Eden Pro to idealne rozwiązanie, aby raz na zawsze pożegnać się z kiepskim gotowaniem!

Dzięki grubemu dnu równomiernie rozprowadza ciepło i utrzymuje temperaturę dłużej niż naczynia słabej jakości.
Wreszcie, jego 5-warstwowy kształt pozwala na lepszą dystrybucję ciepła nawet w bocznych ścianach, co zapobiega przypalaniu potraw na dole i surowości na górze!
Ale to jeszcze nie wszystko! Dzięki pokrywkom z hartowanego szkła możesz obserwować gotowanie pieczeni i mięsa nawet przy założonej pokrywce, a zawór uwalniający parę sprawi, że gotowanie zawsze będzie doskonałe bez żadnych zagrożeń dla bezpieczeństwa!

Gwarancja zwrotu pieniędzy 60g

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZESTAW LUKSUSOWY

NADAJE SIĘ DO KAŻDEJ KUCHNI

Garnki EdenPro są badane i opracowywane przez inżynierów w najdrobniejszych szczegółach, dlatego nadają się do każdego rodzaju kuchenek, od klasycznych gazowych po elektryczne, a nawet indukcyjne!

JAKOŚĆ 5-WARSTWOWA

Aluminium wewnątrz dla doskonałego przewodzenia ciepła i chromowana stal nierdzewna na końcach sprawiają, że naczynia kuchenne Eden Pro są synonimem gwarantowanej jakości.

KONIEC Z KOSZMARAMI W KUCHNI

Ile razy zdarzyło się, że włożyłeś dużo potu i wysiłku w przygotowanie dania, tylko po to, by w samym momencie gotowania całkowicie wszystko zepsuć, z powodu złej jakości garnków i patelni!
Z EdenPro będzie to tylko odległe wspomnienie, dzięki grubemu stalowemu dnu jest w stanie optymalnie przenosić ciepło, produkując pyszne dania za każdym razem!

ZAMÓW TERAZ Zestaw LUXURY 12 sztuk

✅ 75% zniżki
✅ Ekspresowa dostawa w ciągu 24 godzin
✅ Płatność przy odbiorze
✅ Gwarancja zwrotu pieniędzy
⚠️ OFERTA KOŃCZY SIĘ

Zweryfikowane recenzje

Elena P.

5 Stars -
5/5

Cudowne, świetnie prezentują się na mojej płycie indukcyjnej. Nie mam żadnych zarzutów co do jakości, nieprzywierające nawet po kilku rundach w zmywarce. Polecam je!!!

Max M.

5 Stars -
5/5

Gdy zobaczyłem ofertę Eden Pro, nie czekałem ani chwili i faktycznie nie zawiodłem się.

Anna L. 37

5 Stars -
5/5

Aktualizuję recenzję: po 2 miesiącach intensywnego, codziennego użytkowania patelnie są nadal w idealnym stanie i nie wykazują żadnych oznak zużycia. Potwierdzam zatem jakość produktu i polecam zakup.

⚠️ UWAGA: BRAK W MAGAZYNIE ⚠️

Ten produkt cieszy się obecnie dużym zainteresowaniem.
Polecamy zamówić jak najszybciej, aby zarezerwować ostatnie sztuki!

Dostępnych sztuk: 21

OFERTA WAŻNA TYLKO NA DZIŚ

DLACZEGO ZESTAW LUXURY® JEST NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCYM SIĘ ZESTAWEM WE WŁOSZECH

Ponieważ są już tysiące włoskich rodzin, które potrzebując unowocześnić swoje narzędzia w kuchni, postanowiły polegać na ponadczasowej jakości linii Eden Pro Luxury, znanej na całym świecie z precyzji i staranności, z jaką wytwarza swoje produkty.

CO ZNAJDZIESZ W ZESTAWIE 12-częściowym

KUP TERAZ I ODBIERZ W DOMU W CIĄGU 24/48 GODZIN

OSTATNIE SZTUKI Z 75% ZNIŻKĄ

⚠️ UWAGA: BRAK W MAGAZYNIE ⚠️

Ten produkt cieszy się obecnie dużym zainteresowaniem.
Polecamy zamówić jak najszybciej, aby zarezerwować ostatnie sztuki!

Dostępnych sztuk: 21

ZAMÓW TERAZ LUKSUSOWY ZESTAW NACZYŃ KUCHENNYCH

✅ 75% zniżki
✅ Ekspresowa dostawa w ciągu 24 godzin
✅ Płatność przy odbiorze
✅ Gwarancja zwrotu pieniędzy
⚠️ OFERTA KOŃCZY SIĘ

Najczęściej zadawane pytania - F.A.Q.

Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją zwrotu pieniędzy.

Absolutnie, w lewym górnym rogu znajduje się symbol kłódki z https, zapewnia to bezpieczne przesłanie danych do naszych operatorów, którzy zajmą się wysyłką produktu.

Tak, dla większej wygody i bezpieczeństwa oferujemy płatność przy odbiorze, możesz zapłacić bezpośrednio kurierowi, gdy dotrze do domu!

Dostawa spodziewana jest w ciągu 24/48h.

Bez karty kredytowej, płacisz bezpośrednio kurierowi, bez płatności z góry. Płacisz dopiero wtedy, gdy produkt dotrze do domu.

Privacy & Cookie Policy *This Website is not a part of Facebook or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK Inc. Ta strona nie jest częścią firmy Facebook ani Facebook Inc. Ponadto, ta strona NIE jest w żaden sposób wspierana przez Facebook. FACEBOOK jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy FACEBOOK, Inc. Disclaimer: Produkty polecane na tej stronie są sprzedawane na zasadzie afiliacji, więc ta strona nie jest ani producentem, ani oficjalnym sprzedawcą każdego produktu, który znajdziesz na naszej stronie. Dlatego w przypadku jakichkolwiek wniosków o zwrot pieniędzy lub innych problemów z produktami zakupionymi za pośrednictwem tej strony, należy zawsze odwoływać się do oficjalnego sprzedawcy. Zawsze będziemy dostępni, aby pomóc i wspierać Cię. Produkty są recenzowane w celach informacyjnych: w żaden sposób nie możemy zagwarantować określonych wyników, szanse powodzenia każdego wyniku różnią się w zależności od klienta. Ten blog nie stanowi gazety, ponieważ jest aktualizowany bez żadnej okresowości. Nie może być zatem uznany za produkt redakcyjny w rozumieniu ustawy nr 62 z 7.03.2001. Niektóre zdjęcia na tym blogu zostały znalezione w sieci, jeśli uważasz, że mogą one naruszać Twoje prawa, prosimy o poinformowanie nas o tym, a zostaną one niezwłocznie usunięte.