POWERFUL Przenośna elektryczna piła ogrodowa
Bezproblemowe cięcie drewna i przycinanie krzewów lub roślin

OFERTA STARTOWA

369 ZŁ Zamiast 539 Zł.

Rabat 50% + OFERTA WRAZ Z AKCESORIAMI

Zaprojektowane przez hiszpańskich ekspertów

Nowa wersja 2023 r.

OFERTA WAŻNA TYLKO NA DZIŚ

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZAMÓWIENIA

ZAMÓW TERAZ -50% RABATU

CompactSaw to profesjonalna mini piła, która kruszy i niszczy nawet najtwardsze drewno.

Używana już przez tysiące ogrodników, dzięki technologii Ion pozwala na zastosowanie silnika elektrycznego zamiast głośnych i zanieczyszczających środowisko silników spalinowych typowych dla konwencjonalnych pił.
Dzięki temu szczególnie dobrze sprawdza się w miejscach, gdzie wymagany jest niewielki hałas, np. w ogrodach szeregowych lub w blokach mieszkalnych.

Jej akumulator litowo-jonowy umożliwia długotrwałe użytkowanie przy maksymalnej wydajności.

Dzięki ergonomicznemu kształtowi i antypoślizgowemu uchwytowi nadaje się również dla początkujących ogrodników!

CompactSaw jest naprawdę łatwa i bezpieczna w użyciu!
Za naciśnięciem przycisku można zablokować ostrza w nagłych przypadkach. Spust pozwala również na
zmianę prędkości w zależności od siły nacisku.

Może być używany jedną ręką dzięki antypoślizgowemu gumowemu uchwytowi i ergonomicznemu ramieniu.

Zestaw zawiera wszystkie akcesoria do ładowania akumulatora i konserwacji narzędzia W zestawie z prezentem

Gwarancja zwrotu pieniędzy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PIŁĘ KOMPAKTOWĄ

RÓWNA SIĘ KAŻDEMU ZADANIU

Nie ma drewna, którego ostre zęby CompactSaw nie mogłyby bez wysiłku rozdrobnić, oszczędzając do 80% czasu w porównaniu z piłami ręcznymi. Tam, gdzie kiedyś potrzeba było dni, aby oczyścić ogród i zdobyć drewno do pieca, teraz wszystko będzie zrobione w kilka godzin!

BOGATY W AKCESORIA

Walizka Compact Saw jest odporna na wstrząsy i jest wypełniona akcesoriami na każdą ewentualność. Od zestawu do konserwacji po ładowarkę do akumulatorów, a nawet dodatkowy akumulator, który jest zawsze naładowany, do dłuższych prac!

NEVER STOP

Dzięki potężnemu akumulatorowi litowo-jonowemu 24V, będziesz miał energię, aby uruchomić CompactSaw z pełną mocą, przez cały czas!

ZAMÓW TERAZ PIŁĘ KOMPAKTOWĄ

Zweryfikowane recenzje

Viktor P.

Piła bez problemu wykonuje swoją pracę, użyłem jej do przycinania całego żywopłotu w moim ogrodzie. Wszystko wyszło czysto i sprawnie.Opakowanie jest bardzo kompaktowe, nie zajmuje miejsca i łatwo je przenosić.

Fabien F. 30

Idealna, gdy wybieram się po drewno do pieca. Bez problemu tnie wszystkie kłody i jest łatwa w transporcie.

Andreu M. 38

Doskonały produkt, kształt jest ergonomiczny, a lekkość nie męczy moich rąk przy jego użyciu. Porządkuję ogród dwa lub trzy razy w roku i kiedy nie używam go przez dłuższy czas, trzymam akumulator odłączony, aby lepiej zachować ładunek.

POZOSTAŁO: 21 SZTUK

OFERTA WAŻNA TYLKO NA DZIŚ

DLACZEGO PIŁA KOMPAKTOWA® JEST JEDNĄ Z NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCYCH SIĘ W POLSCE

Niezależnie od tego, czy chodzi o przycinanie prostego żywopłotu, usuwanie drzew i kłód czy pobieranie drewna do pieca, CompactSaw jest zawsze gotowy do wykonania swojej pracy szybko i bezpiecznie.

Dzięki antypoślizgowej rączce znacznie redukuje wibracje przenoszone na nadgarstek podczas użytkowania, dzięki czemu może być używany przez dłuższy czas bez wywoływania szkodliwych skutków dla zdrowia.

OTO CECHY PIŁY KOMPAKTOWEJ

POZOSTAŁO: 21 SZTUK

OFERTA WAŻNA TYLKO NA DZIŚ

ZAMÓW TERAZ PIŁĘ KOMPAKTOWĄ

Najczęściej zadawane pytania - F.A.Q.

Wszystkie nasze produkty objęte są włoską gwarancją.

Bez karty kredytowej, płacisz bezpośrednio kurierowi, bez płatności z góry. Płacisz dopiero wtedy, gdy produkt dotrze do domu.

Absolutnie, w lewym górnym rogu znajduje się symbol kłódki z https, zapewnia to bezpieczne przesłanie danych do naszych operatorów, którzy zajmą się wysyłką produktu.

Privacy & Cookie Policy *This Website is not a part of Facebook or Facebook Inc. Additionally, this site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK Inc. Ta strona nie jest częścią firmy Facebook ani Facebook Inc. Ponadto, ta strona NIE jest w żaden sposób wspierana przez Facebook. FACEBOOK jest zastrzeżonym znakiem towarowym firmy FACEBOOK, Inc. Zastrzeżenie: Produkty polecane na tej stronie są sprzedawane w ramach powiązania, więc ta strona nie jest ani producentem, ani oficjalnym sprzedawcą każdego produktu, który znajdziesz na naszej stronie. Dlatego w przypadku jakichkolwiek wniosków o zwrot pieniędzy lub innych problemów z produktami zakupionymi za pośrednictwem tej strony, należy zawsze odwoływać się do oficjalnego sprzedawcy. Zawsze będziemy dostępni, aby pomóc i wspierać Cię. Produkty są recenzowane w celach informacyjnych: w żaden sposób nie możemy zagwarantować określonych wyników, szanse powodzenia każdego wyniku różnią się w zależności od klienta. Ten blog nie stanowi gazety, ponieważ jest aktualizowany bez żadnej okresowości. Nie może być zatem uznany za produkt redakcyjny w rozumieniu ustawy nr 62 z 7.03.2001. Niektóre zdjęcia na tym blogu zostały znalezione w sieci, jeśli uważasz, że mogą one naruszać Twoje prawa, prosimy o poinformowanie nas o tym, a zostaną one niezwłocznie usunięte.